Wieszaki ścienne – funkcjonalne i dekoracyjne

Wieszaki ścienne – funkcjonalne i dekoracyjne

Jednymi z najważniejszych cech stylu loftowego są surowość i minimalizm. Wnętrza zaaranżowane zgodnie z nimi są pozbawione kolorowych ozdób. Można jednak wyposażyć je w dekoracyjne przedmioty, które będą jednocześnie praktyczne i efektowne. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie dekoracje wybrać do takiej aranżacji, zapoznaj się z dalszą częścią tego tekstu!

Czy wieszaki ścienne mogą  zdobić wnętrza? 

Właściciele mieszkań, domów i biur urządzonych w nowoczesnym stylu poszukują pasujących do niego dekoracji. Dlatego cenią sobie produkty wykonane z naturalnych surowców, wśród których poczesne miejsce zajmują metale i drewno. W minimalistycznych loftowych wnętrzach sprawdzą się efektowne, kunsztownie wykonane wieszaki ścienne z różnymi motywami. W sprzedaży są wzory inspirowane:

  • naturą,
  • motoryzacją,
  • popkulturą,
  • sportem

itp. Oferta jest bogata, więc każdy potencjalny nabywca znajdzie model, który będzie odzwierciedleniem jego zainteresowań.

Wieszaki ścienne dla dzieci

Przy pomocy takich produktów można wspaniale zindywidualizować pokój dziewczynki czy chłopca. Znając zainteresowania swojej pociechy, z łatwością uda się wybrać wzór, który ją uszczęśliwi. W sprzedaży są wieszaki o uniwersalnych kształtach z różnymi motywami, jak i przeznaczone dla konkretnej płci. Mogą to być produkty przeznaczone do zawieszania ubrań, plecaków, jak i medali, np. za osiągnięcia sportowe.

Jakie kolory wieszaków są popularne?

Większość klientów decyduje się na zakup tych produktów w uniwersalnym, czarnym, matowym kolorze. Pasują one do każdej aranżacji, a w dodatku nie widać na nich ewentualnych uszkodzeń, spowodowanych intensywnym użytkowaniem. Nie oznacza to jednak, że produkty te nie są dostępne w innych kolorach. Zwłaszcza wieszaki przeznaczone dla dzieci mogą mieć jasne, żywe barwy.

Jak dbać o metalowe wieszaki?

Aby usunąć z tych przedmiotów kurz, wystarczy wilgotna ściereczka. Są one nie tylko łatwe w utrzymaniu, ale też trwałe i praktyczne. Jeśli jesteś fanem loftowego stylu, przejrzyj ofertę internetową i zamów wieszak z ulubionym motywem!